Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Pieniądze dla młodych przedsiębiorców

W ramach współfinansowanego przez Brukselę projektu Akademia Młodego Biznesmena kandydaci na przedsiębiorców mogą dostać nawet 40 tysięcy złotych. Wystarczy mieszkać w województwie podlaskim, mieć mniej niż 25 lat i dobry pomysł na własną firmę.

Eksperci z Akademii Młodego Biznesmena będą nauczać jak rozpocząć działalność gospodarczą, jak analizować rynek i szacować ryzyko oraz jak napisać biznesplan.

Przeszkolona będzie grupa 80 osób. Autorzy najlepszych pomysłów na własną firmę otrzymają dofinansowanie - 9 osób po 40 tys. i 4 osoby po 20 tys. Nagrodą będą także wypłaty dla 12 osób - ponad tysiąc złotych przez 6 lub 12 miesięcy.

Rekrutację do projektu Akademia Młodego Biznesmena prowadzi Regionalny Instytut Społeczno Ekonomiczny. Nabór do I edycji trwa do końca kwietnia.

Celem projektu jest kreowanie postaw przedsiębiorczych i wzrost poziomu samo zatrudnienia w woj. podlaskim.

Więcej informacji na stronie Regionalnego Instytutu Społeczno-Ekonomicznego.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę