Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 27 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Pieniądze na modernizację podlaskich gospodarstw

Kolejność składania wniosków nie ma znaczenia. Mimo to kilkudziesięciu podlaskich rolników ustawiło się w kilkugodzinnej kolejce, żeby złożyć odpowiednie dokumenty. Starają się o pieniądze na modernizację swoich gospodarstw. Mogą dostać nawet do 300 tysięcy złotych. W sumie do gospodarzy z naszego regionu trafi ponad 200 milionów złotych. Pieniędzy wystarczy dla blisko 1000 wnioskodawców.

Dotacje mogą przeznaczyć między innymi na budowę i remont budynków gospodarczych oraz na zakup maszyn rolniczych. Rolnicy - w zależności od wieku i miejsca zamieszkania mogą dostać od 40 do 60% zwrotu kosztu poniesionych inwestycji. To duże pieniądze, dlatego rolnicy ustawili się w kolejce, by jako pierwsi złożyć wniosek. Kolejność złożenia dokumentów nie ma jednak znaczenia, bo pieniądze będą dzielone na podstawie komputerowego losowania.

Wnioski można składać do 28 kwietnia we wszystkich biurach powiatowych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę