Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Nowe karetki

Łomżyńskie pogotowie zakupi dwie nowe karetki. Koszt zakup pojazdów ze specjalistycznym wyposażeniem przekracza 800 tys zł. 85% potrzebnych środków pogotowie otrzyma z Ministerstwa Zdrowia, w ramach konkursu przeprowadzonego z wykorzystaniem funduszy z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.

Ogółem do konkursu złożono 207 wniosków z całej Polski, z czego 131 uzyskało 40 lub więcej punktów i zostało umieszczone na liście rankingowej. Niestety nawet na sfinansowanie tych 131 projektów ministerstwu zabrakło pieniędzy, stąd  decyzja o przyznaniu dofinansowanie tylko 107 z nich. W grupie projektów docenionych znalazł się także ten złożony przez Wojewódzką Stację Pogotowia Ratunkowego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łomży. Projekt „poprawa jakości systemu ratownictwa medycznego województwa podlaskiego poprzez wymianę ambulansów specjalistycznych” opiewa na kwotę 805 tys 736,80 zł. Wartość przyznanego przez ministerstwo dofinansowania wynosi 684 tys 876 zł i 28 gr.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę