Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 27 marca 2023 napisz DONOS@

Jak reklamować się to tylko w Warszawie...

W województwie podlaskim nie ma na razie sensu tworzenia promocji inwestycyjnej, ani promocji turystyki dla szerokich kręgów. To wnioski ekspertów firmy WYG HR Consulting Sp. z o.o., którzy na zlecenie samorządu województwa podlaskiego, opracowali raport dotyczący strategii promocji regionu na najbliższe lata. Zdaniem ekspertów WYG w województwie podlaskim warto natomiast promować turystykę aktywną, adresowaną do wąskich, dobrze zarabiających grup ludności, przede wszystkim w Warszawie. Trzeba ich zachęcać do przyjazdu i wydłużania pobytu konkretnymi ofertami, jak: Biebrza czy spływy kajakowe...

Wczoraj z raportem zapoznał się zarząd województwa podlaskiego. Jak podaje Jan Kwasowski, rzecznik prasowy marszałka województwa, eksperci z firmy WYG HR Consulting uzasadniają, że nie ma na razie sensu tworzenia promocji inwestycyjnej województwa, bo dopóki nie będzie trasy szybkiego ruchu do Warszawy i lotniska byłoby to marnowanie pieniędzy. Sensu nie ma również promocja turystyki dla szerokich kręgów, bo w regionie jest tylko 11 tysięcy miejsc noclegowych i 4 tysiące w agroturystyce.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę