Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Wypadła z drogi...

Dwie osoby zostały ranne w wypadku jaki wieczorem wydarzył się na krajowej „64” Łomża – Jeżewo. Około godziny 20.40, na ostrym zakręcie w okolicach Strękowej Góry, ford mondeo wypadł z drogi i uderzył w skarpę. Ranni to łomżanki - kobieta kierująca samochodem i jej kilkunastoletnia córka. Obie trafiły do szpitala w Łomży, ale obrażenia jakich doznały nie są groźne dla życia.

Ratownicy podkreślają, że tragicznych konsekwencji wypadku udało się uniknąć bo zarówno kobieta jak i jej 14-letnia córka były przypięte pasami bezpieczeństwa.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę