Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Nagroda dla Mlekovity

Spółdzielnia Mleczarska "Mlekovita" z Wysokiego Mazowieckiego została uhonorowana "Europejską Nagrodą imienia Giovanni Marcora". W konkursie zorganizowanym pod patronatem Unii Europejskiej oraz włoskiego Ministerstwa Polityki Rolnej - "Mlekovitę" odznaczono w kategorii "przemysłu spożywczego". Nagroda im.Giovanni Marcora przynzwana jest od 86 roku dla uczczenia pamięci włoskiego Ministra Rolnictwa, zaś organizatorzy postanowili zorganizować tegoroczną edycję konkursu w Polsce i przyznać nagrodę polskim firmom, które wyróżniły się wyjątkowymi osiągnięciami w branży rolniczej i spożywczej oraz ochronie środowiska.

Mlekovita jest jedną z najwiekszych i najnowocześniejszych polskich spółdzielni mleczarskich. W ofercie ma ponad 150 produktów. Ponad 1/3 produkcji trafia na eksport. Wyroby spółdzielni z Wysokiego Mazowieckiego można znaleźć na sklepowych półkach m.in. w USA, Kanadzie, Japonii i krajach Unii Europejskiej.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę