Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Ukraińscy lekarze w łomżyńskim szpitalu.

Kilkunastoosobowa grupa lekarzy ze szpitala w Nowogradzie Wołyńskim na Ukrainie przez tydzień będzie obserwować pracę swoich kolegów w Łomży. Przyjechali oni na zaproszenie łomżyńskiego oddziału stowarzyszenia "Wspólnota Polska". Laryngolog, okulista, anastezjolog, pediatra, kardiolog i inni od jutra będą przychodzić na oddziały łomżyńskiego szpitala, żeby zapoznawać się ze sposobami i metodami pracy lekarzy w Polsce.


Dziś podczas rozmowy z kierownictwem placówki najbardziej interesowały ich sposoby finansowania służby zdrowia w Polsce. Jest to kolejna grupa lekarzy, którzy kształcą się poprzez obserwacje pracy lekarzy w łomżyńskim szpitalu. Ostatnio gościła tu grupa urologów z Białorusi a nieco wcześniej pielęgniarki z Litwy.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę