Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Życzenia Biskupa Łomżyńskiego na Święta Wielkanocne A.D. 2009

Główne zdjęcie
Bp Stanisław Stefanek

Ojciec Święty Benedykt XVI w Orędziu na Wielki Post 2009 roku skierował do nas wszystkich następujące słowa: „Niech nam towarzyszy Błogosławiona Dziewica Maryja, Causa ‘nostrae laetitiae’, i niech nas wspiera w trudzie wyzwalania serc naszych z niewoli grzechu, by coraz bardziej stawały się ‘żywym tabernakulum Boga’. Z tymi życzeniami zapewniam o modlitwie, aby każdy wierzący i każda kościelna wspólnota z pożytkiem szli wielkopostną drogą, i z serca udzielam wszystkim Apostolskiego Błogosławieństwa.”

Moi Bracia i Moje Siostry!

Gorącym sercem włączam się w modlitwę Ojca Świętego, otwartą duszą przyjmuję Apostolskie Błogosławieństwo i radośnie głoszę Orędzie Wielkanocne: Zwycięstwo Chrystusa Zmartwychwstałego nad grzechem i śmiercią.

Na czas szczególnej łaski, Oktawę Wielkanocną, na Jubileusz 1000-lecia męczeńskiej śmierci św. Brunona z Kwerfurtu, Patrona Kościoła Łomżyńskiego, z Księżmi Biskupami, upraszam szczególne błogosławieństwo Boga w Trójcy Świętej Jedynego.

+ Stanisław Stefanek TChr
Biskup Łomżyński


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę