Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

„Strzelanina” w Szczuczynie

Trzy osoby ranne to efekt awantury do jakiej doszło wśród młodych mężczyzn w Szczuczynie. Gdy zabrakło słów, w ruch poszła wiatrówka. 18-latek „ostrzelał” grupę przeciwników. Najciężej ranny został 24-latek, który z raną szyi trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór na jednej z ulic Szczuczyna. Gdy zabrakło argumentów słownych w ruch poszła wiatrówka. Jeden z młodych mężczyzn wycelował w kierunku przeciwnej grupy pistolet pneumatyczny i oddał z niego strzały. Ranił w ten sposób trzech mężczyzn, przy czym jeden z nich musiał być hospitalizowany, bo kula trafiła go w szyję. Policjanci jeszcze w czwartkowy wieczór zatrzymali sprawców „strzelaniny”. Są nimi 18-letni mieszkańcy Szczuczyna. Ten który strzelał odpowie przed sądem za narażenie na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Zgodnie z kodeksem karnym za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę