Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

Tragiczny wypadek na 61

Jedna osoba zginęła, a osiem zostało rannych w wypadku samochodowym jaki nocą wydarzył się na drodze krajowej nr 61. W miejscowości Popowo w powiecie grajewskim zderzyły się dwa samochody: ciężarowy DAF z busem mercedesem sprinterem. Wśród osób, które ucierpiały w wypadku, nie ma Polaków.

Do groźnego  wypadku doszło po godzinie 1.30. Z dotychczasowych ustaleń policji wynika, że jadącym od strony Grajewa busem na litewskich numerach rejestracyjnych, jechało sześciu Litwinów i trzech Łotyszy  w wielu od 18 do 48 lat. Do wypadku doszło gdy jadący od strony Łomży białoruski TIR próbował zjechać na parking po lewej stronie drogi. Rozpędzony bus uderzył w ciężarówkę. Aby wydobyć ze zmiażdżonego busa kierowcę i jednego z pasażerów strażacy z Grajewa musieli użyć sprzętu hydraulicznego. Łącznie do szpitala w Grajewie przewieziono dziewięć osób. Niestety 38-letni mężczyzna zmarł w szpitalu. Stan kolejnych trzech osób określany jest jako ciężki.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę