Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 02 grudnia 2023 napisz DONOS@

Wypadek w Popowie

Jedna osoba zginęła, osiem rannych w wypadku w miejscowości Popowo. Ruch na krajowej drodze nr 61 pomiędzy Grajewem, a Szczuczynem odbywa się wahadłowo. Przed kilkoma godzinami zderzyły się tam, białoruski tir marki DAF oraz litewski bus marki Mercedes.

Troje poszkodowanych jest w stanie ciężkim. Ranni przebywają w szpitalu w Grajewie. Wciąż nie wiadomo jakie były przyczyny wypadku. Policja ustaliła, że kierowcy byli trzeźwi


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę