Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 09 marca 2021 napisz DONOS@

W Wecie „wiosna kwitnie wkoło i ja i ty”

Jak co roku w okresie przedświątecznym w Zespole Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących Nr 7 w Łomży można oglądać wystawę stroików i kompozycji świątecznych związanych z Wielkanocą i budzącą się do życia wiosną.

Uczniowie klas II i III Technikum Architektury Krajobrazu wzbogacili wystawę postaciami ogrodników, którzy pilnują porządku w przydomowym ogrodzie. Prace wykonane zostały pod kierunkiem nauczyciela zawodu pani Ewy Czerskiej. Kompozycje mogą stać się doskonałym wystrojem na świąteczny stół. Wystawę „Wiosna kwitnie wkoło i ja i ty” oglądać będzie można do 24 kwietnia w hallu głównym szkoły.

więcej na stronie www.weta.vot.pl

210204100642.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę