Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Czerniawski „jedynką”

Główne zdjęcie
Mieczysław Czerniawski

Miał być czwarty, będzie pierwszy... Mieczysław Czerniawski z Łomży, były wieloletni poseł lewicy, będzie „ciągnął” listę wyborczą SLD w czerwcowych wyborach do Parlamentu Europejskiego. Łomżanin dostał „jedynkę” po tym jak niespodziewanie z kandydowania zrezygnował Jarosław Matwiejuk z Białegostoku, a opustoszałego miejsca po nim nie chciał wypełnić Tadeusz Iwiński.

Czerniawski działalność polityczną zaczynał jednak dużo wcześniej w strukturach PZPR. Był m.in. ostatnim I sekretarzem KW PZPR w Łomży. W Sejmie zasiadła przez cztery kadencje -i pod tym względem jest absolutnym łomżyńskim rekordzistą. Niestety jest tez bohaterem afery z głosowaniem  na „cztery ręce”, za co w 2003 roku został wydalony z klubu parlamentarnego SLD.

O starcie Czerniawskiego w wyborach do europarlamentu informowaliśmy już marcu. Wówczas podkreślał on, że nie liczy na wygraną, ale udział w wyborach chce potraktować jako swoisty sprawdzian popularności przed przyszłorocznymi wyborami samorządowymi.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę