Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 17 czerwca 2021 napisz DONOS@

Hipermarketowe plany

Po świętach wielkanocnych w łomżyńskim ratuszu ponownie zostaną wyłożone do wglądu projekty miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego „Bawełny” i terenów przy skrzyżowaniu Sikorskiego i Zawadzkiej. W obu tych miejscach mają powstać hipermarkety, a nowe plany mają te inwestycje umożliwić. Projekty ponownie trafiają pod „dyskusję publiczną” w związku z wejściem w życie, jesienią ubiegłego roku, ustawy o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie która m.in. wymusza opracowanie, przy tego typu planach, prognoz oddziaływania na środowisko.

Przy skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Zawadzkiej budowę hipermarketu od lat planuje kielecki developer Echo Investment. Na „Bawełnie” inwestycje chce zrealizować Irlandzka Grupa Inwestycyjna. 

Projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego części Łomży obejmujący tereny położone w rejonie ulic: Wojska Polskiego, Poznańskiej i projektowanej ulicy stanowiącej przedłużenie ulicy Meblowej, wraz z prognozą oddziaływania na środowisko będzie wyłożony  w dniach od 14 kwietnia 2009r. do 5 maja 2009 r.  w siedzibie Urzędu Miejskiego w Łomży, Wydział Urbanistyki i Architektury, Stary Rynek 14, 18-400 Łomża, pok. 207, w godzinach 10:00-14:00.
W tym samym miejscu - w dniach od 16 kwietnia 2009r. do 7 maja 2009 r. - będzie wyłożony także projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego części Łomży obejmujący obszar położony pomiędzy ulicami: Kard. S. Wyszyńskiego, Gen. W. Sikorskiego i Zawadzkiej, wraz z prognozą oddziaływania na środowisko.

Dyskusja publiczna nad przyjętymi w obu projektach planu rozwiązaniami odbędzie się 5 maja 2009 r. w siedzibie Urzędu Miejskiego w Łomży, przy czym nad projektem dotyczącym terenów na „Bawełnie” o godzinie 10.00, a przy skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Zawadzkiej o godzinie 12.00.

Zgodnie z prawem każdy kto kwestionuje ustalenia przyjęte w projekcie planu miejscowego, może wnieść do niego swoje uwagi.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę