Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Jak pijany za kółkiem...

Ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu miał kierowca toyoty, który nocą na ulicy Nadnarwiańskiej w Łomży, uderzył w ogrodzenia pobliskich posesji. Mężczyzna trafił do szpitala. W wypadku doznał obrażeń głowy i urazu nogi... W samochodzie było jeszcze trzech pasażerów, ale oni uciekli nim dojechały na miejsce służby ratownicze i policja.

Jak informuje aspirant Renata Grzybowska, z zespołu prasowego KWP w Białymstoku, do wypadku doszło około 2.20 w nocy.  Kierowca toyoty stracił panowanie nad samochodem i staranował ogrodzenia dwóch posesji.
Strażacy, których również wezwano na miejsce wypadku, straty wstępnie oszacowali na 15 tys zł.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę