Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Kolejny diler zatrzymany

Główne zdjęcie
fot. KMP Łomża

Policjanci zatrzymali 18-letniego mieszkańca Łomży. W mieszkaniu chłopaka znaleziono 120 gram marihuany m.in. wagę elektroniczną i sprzęt niezbędny przy porcjowaniu narkotyków. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń policji, sprzedażą narkotyków mógł zajmować się przez kilka ostatnich miesięcy. Teraz grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Do zatrzymania trudniącego się dilerką młodego mieszkańca Łomży doszło w czwartek. Sławomir Dąbrowski oficer prasowy KMP w Łomży chłopak narkotyki rozprowadzał na dyskotekach i w pobliżu łomżyńskich barów, a nawet w pobliżu szkołach. W piątek 18-latka doprowadzono do prokuratury. Usłyszał zarzuty posiadania i handlowania narkotykami.  Jako środek zapobiegawczy zastosowano wobec niego poręczenie majątkowe i policyjny dozór i zakaz opuszczania kraju.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę