sobota, 19 października 2019 napisz DONOS@

Kolejny diler zatrzymany

Policjanci zatrzymali 18-letniego mieszkańca Łomży. W mieszkaniu chłopaka znaleziono 120 gram marihuany m.in. wagę elektroniczną i sprzęt niezbędny przy porcjowaniu narkotyków. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń policji, sprzedażą narkotyków mógł zajmować się przez kilka ostatnich miesięcy. Teraz grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

fot. KMP Łomża
fot. KMP Łomża

Do zatrzymania trudniącego się dilerką młodego mieszkańca Łomży doszło w czwartek. Sławomir Dąbrowski oficer prasowy KMP w Łomży chłopak narkotyki rozprowadzał na dyskotekach i w pobliżu łomżyńskich barów, a nawet w pobliżu szkołach. W piątek 18-latka doprowadzono do prokuratury. Usłyszał zarzuty posiadania i handlowania narkotykami.  Jako środek zapobiegawczy zastosowano wobec niego poręczenie majątkowe i policyjny dozór i zakaz opuszczania kraju.

191007024330.png

 
180410021817.gif
190904015236.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę