Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5911

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


II Konkursu Wiedzy Młodego Przedsiębiorcy

Dnia 27 lutego 2009 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Białymstoku odbył się drugi etap II Konkursu Wiedzy Młodego Przedsiębiorcy. Celem konkursu jest rozwijanie postaw przedsiębiorczości wśród młodzieży.

W eliminacjach wojewódzkich uczestniczyło troje uczniów z naszej szkoły: Małgorzata Pijanowska z klasy III TA, Łukasz Toński z IV TA i Mariusz Ciecierski z III TB. Duet Małgosia & Łukasz  zajęli drugie miejsce w kategorii: rozmowa kwalifikacyjna.  Gratulujemy.

Przygotowała:

mgr Hanna Cwalina

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Aneta Wiktorzak
pt, 03 kwietnia 2009 08:46
Data ostatniej edycji: cz, 02 kwietnia 2015 07:09:17

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę