Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@

Na Długiej może nie być wody

Remont ulicy Długiej wkracza w nową fazę. Po zerwaniu asfaltu z nawierzchni jezdni, teraz przyszedł czas na ekipy wodociągowców, które maja wymienić znajdujące się w ziemi stare rury wodociągowe i kanalizacyjne. Prace te będą prowadzone do końca miesiąca. W tym czasie mogą wystąpić zakłócenia w dostawie wody oraz chwilowe pogorszenie jej parametrów nie tylko dla mieszkańców bolków przy ulicy Długiej, ale także innych budynków z centrum miasta.

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Łomży za spodziewane utrudnienia odbiorców już serdecznie przeprasza. Informuje przy okazji, że ekipy remontowe będą pracowały od rana do nocy (od 8.00 do 20.00) i w tym czasie można spodziewać się związanych z tym niedogodności.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę