Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Łomża - kolejna szkoła nosi od dziś imię Jana Pawła II

Gimnazjum nr 2 w Łomży dołączyło dziś do grona szkół noszących imię Jana Pawła II. Szkoła administracyjnie wydzielona ze szkoły podstawowej nr 10, która od wielu lat ma tego właśnie patrona, za oczywisty przyjęła taki właśnie wybór.

Z wyboru zadowoleni są i nauczyciele, którzy uważają, że gimnazjalistom potrzebny jest silny wzorzec etyczny i uczniowie- z reguły absolwenci "dziesiątki", którzy są z już z tym patronem związani.

Podczas uroczystości nadania szkole imienia, uczniowie odebrali nowy sztandar i po raz pierwszy wykonali hymn szkoły.

W województwie podlaskim jest już około 40 placówek oświatowych wszystkich szczebli noszących imię Jana Pawła II, w całej Polsce - ponad pół tysiąca.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę