Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Mężczyzna pod ziemią

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

35-letni pracownik jednej z firm został ciężko ranny podczas prac ziemnych przy budowie kanalizacji. Podczas wykonywania wykopu na mężczyznę osunęła się ziemia. Dodatkowo docisnęła go także ciężka betonowa płyta. Z potrzasku mężczyznę uwolnili dopiero strażacy.

Do tragicznego wypadku doszło wczoraj na jednej z prywatnych posesji w Ciechanowcu. Jak informuje młodszy aspirant Alicja Buczkowska, oficer prasowy KPP w Wysokiem Mazowieckiem pracownicy firmy usługowej, po wykopaniu rowu, nie wykonali stosownych zabezpieczeń. Przebywający w tym czasie w wykopie 35-letni mężczyzna został przysypany ziemia osuwająca się ze ścian wykopu. Dodatkowo docisnęła go jeszcze betonowa płyta. Dopiero strażacy uwolnili go z potrzasku. Mężczyzna ze złamaną miednicą odwieziony został do szpitala. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku. Sprawą zajęli się także inspektorzy pracy.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę