Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Huczne strojenie choinki na święta... jednak NIE ODWOŁANE - mimo wycięcia choinki

Wiosna w pełni, a o zimie mieszkańcom Łomży przypominało jeszcze bożonarodzeniowe drzewko. Prawie na samym środku Starego Rynku, przed głównym wejściem do ratusza, postawiono je w grudniu 2008 roku. Choinka stała do dzisiaj - 1 kwietnia 2009 roku. Pojawił się więc pomysł, aby przerobić ją na wielkanocną choinkę. Zawieszenie pierwszego jajka miało odbyć się punktualnie o godz. 13.13, ale niestety drzewko właśnie dziś, około godziny 10.00, zostało ścięte... Mimo to, wbrew wcześniejszej informacji, wobec ogromnego zaangażowania społecznego, akcja ubierania jednak się odbędzie.

Na wielkanocnej łomżyńskiej choince miały zawisnąć pisanki, kurczaczki, zajączki, żółte piórka, a nawet wielkanocne baby (jakkolwiek by one nie wyglądały).
Huczne ubieranie wielkanocnej choinki miało odbywać się pod czujnym okiem kamery i w blasku fleszy aparatów fotoreporterów. Relacjami z imprezy były  zainteresowane regionalne i ogólnopolskie media. Mimo ścięcia choinki, zapewniają, że Na Starym Rynku w Łomży będą... a więc akcja ubierania też...


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę