Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

„Dwójka” wesoła i rozśpiewana

- Chcieliśmy promować wśród dzieci naukę i znajomość języka angielskiego oraz rozwijać ich wrażliwość na śpiew i muzykę – mówi Eleonora Zanio, anglistka ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Łomży, która po raz pierwszy zorganizowała dla łomżyńskich piąto- i szóstoklasistów Mały Konkurs Piosenki Angielskiej. W finale w MDK-DŚT ex aequo pierwsze miejsce zdobyły: Magdalena Kocoń za „Tears on my pillow” z SP nr 5 i Karolina Grala za „Sway” z SP nr 7.

W finale piętnaścioro małych wokalistów z łomżyńskich szkół podstawowych nr 2, 5, 7, 9 i 10 oceniało profesjonalne jury: instruktorka śpiewu Magda Sinoff, nauczycielka języka angielskiego Joanna Adamowicz, red. Anna Sobocińska z Radia Nadzieja 103, 6 FM oraz uczestniczka telewizyjnej „Szansy na sukces” i stypendystka marszałka województwa podlaskiego Monika Szymańska. Na sali dopisała frekwencja, bo za uczestników trzymali kciuki nie tylko rodzice i opiekunowie, ale także koleżanki i koledzy z klasy. Zwycięzcom i wyróżnionym dopisało szczęście oraz hojność sponsorów, którzy w nagrodę obdarowali dziewczęta dramatami Williama Szekspira, słownikami i podręcznikami gramatyki angielskiej oraz płytami z piosenkami, które będą jak znalazł na kolejną edycję konkursu. Dodajmy, że przedsięwzięcie powiodło się dzięki pomocy w organizacji anglistek z SP nr 2: Agnieszki Ogniewskiej i Beaty Loyazance.
- Mamy nadzieję, że dzięki naszemu konkursowi jeszcze więcej łomżyniaków przekonało się, że „Dwójka” jest szkołą przyjazną dzieciom – podsumowuje Eleonora Zanio. - Że jesteśmy szkołą bardzo wesołą, nastawioną na angielski i rozśpiewaną!

Mirosław R. Derewońko

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę