Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@

Poczuli wiosnę?

Trzech pijanych kierowców wczoraj po południu i wieczorem na ulicach Łomży zatrzymali policjanci. Zaczęło się kierowcy skutera, później był jeszcze rowerzysta i kierowca samochodu osobowego.

22-letni kierowca skutera został zatrzymany około godziny 14. gdy jechał ulicą Kopernika. Okazało się, że w wydychanym powietrzu miał prawie promil alkoholu, ale nie posiadał uprawnień do kierowania tym pojazdem.
Niemal identyczną zawartość alkoholu wskazała alkomat, którym przebadano 54-latek, który około godziny 20.30 jechał rowerem przy ulicy Poznańskiej.
Trzecim ujawnionym wczoraj na ulicach miasta pijanym kierowcą był 47-letni kierowca volkswagena polo. Jego zatrzymano około 22. na Alei Legionów. W wydychanym powietrzu miał  1,5 promila alkoholu.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę