Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@

MPWiK będzie czyścił sieć

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Łomży rozpoczyna wiosenne czyszczenie sieci wodociągowej. Aby mieszkańcy w jak najmniejszym stopniu odczuli związane z tym dolegliwości prace mają być prowadzone nocami. Na „pierwszy ogień” idzie Osiedle Młodych i połowa ulicy Nowogrodzkiej - od Łąkowej do Sikorskiego. Tu czyszczenie zewnętrznej sieci wodociągowej rozpocznie się już dzisiejszej nocy.

Ekipy MPWiK w tej części miasta będą pracowały przez dwie noce – z wtorku na środę i z środy na czwartek w godzinach od 22.00 do 6.00.  Kolejnej nocy ma być czyszczona sieć w dalszej części ulicy Nowogrodzkiej – od Sikorskiego do stacji benzynowej.  
Jak informuje MPWiK w trakcie prac mogą wystąpić zakłócenia w dostawie wody oraz chwilowe pogorszenie jej parametrów.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę