Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Ukradli okna i „ścigacza”

Złodzieje w Łomży kradną prawie wszystko... Właściciel nowo budowanego domu w okolicach Zawad poinformował, że złodzieje skradli mu pięć, już zamontowanych, okien. Innym poszkodowanym przez złodziei jest właściciel motoru honda. „Ścigacz” z garażu zniknął w nocy z soboty na niedzielę.

Do kradzieży okien miało dojść w poprzednim tygodniu. Właściciel tłumaczył policji, że gdy był na działce w okolicach łomżyńskich Zawad poprzedniej soboty - 21 marca - okna jeszcze były. Tej soboty, gdy tu przyjechał zauważył tylko puste otwory okienne.

Policjanci poszukują także złodzieja, który najprawdopodobniej w nocy z soboty na niedzielę skradł z garażu domu przy ul. Kwadratowej motor honda CDR. Jak informuje podkom. Sławomir Dąbrowski, oficer prasowy łomżyńskiej policji, pomarańczowy ścigacz  wart był  ponad 12 tys zł. Właściciel zostawił go w garażu w sobotę o godzinie 17.00, a gdy w niedzielę około godz. 10.00 przyszedł tu ponownie motoru już nie było. Złodziej wraz ze ścigaczem zabrał także kask.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę