Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Zginął pod kołami audi

Do tragicznego wypadku doszło w nocy z soboty na niedzielę na krajowej „ósemce „pod Zambrowem. 54-latek zginął pod kołami audi 80. Mężczyzna przeprowadzał rower przez jezdnię, gdy wpadł na niego rozpędzony samochód. Siła uderzenia była tak duża, że 54-latek zginął na miejscu.

Do wypadku doszło ok. 21.30. Jak informują policjanci w okolicach skrzyżowania  „ósemki” z drogą do miejscowości Krajewo Korytki,  54-letni mężczyzna przechodził przez jezdnię prowadząc z boku rower. Wtedy wpadło na niego audi 80. Samochodem kierował 31-letni mieszkaniec okolic Łomży. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie wyjaśniają jak doszło do wypadku i jakie były jego przyczyny.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę