Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 31 stycznia 2023 napisz DONOS@

Kurski pociągnie w regionie PiS do europarlamentu

Główne zdjęcie
Jacek Kurski (fot. www.pis.org.pl)

Poseł Jacek Kurski będzie „jedynką” Prawa i Sprawiedliwości w wyborach do Parlamentu Europejskiego w okręgu obejmującym województwa podlaskie i warmińsko-mazurskie. Decyzję tę ogłosił w piątek prezes partii Jarosław Kaczyński.

Jacek Kurski, to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i wyrazistych polityków PiS. Poseł na Sejm tej (VI) i poprzedniej kadencji. Urodził się i mieszka w Gdańsku. Ukończył Uniwersytet Gdański, Wydział Ekonomiki Transportu - mgr ekonomii.

Jacek Kurski o mandat europosła zawalczy z otwierającym listę PO posłem Krzysztofem Liskiem (szefem komisji spraw zagranicznych), Stanisławem Żelichowskim, szef klubu Ludowców, który jest „lokomotywą” listy PSL, oraz Tadeuszem Iwińskim który ma być „jedynką” SLD.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę