Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 17 października 2021 napisz DONOS@

Kurski pociągnie w regionie PiS do europarlamentu

Główne zdjęcie
Jacek Kurski (fot. www.pis.org.pl)

Poseł Jacek Kurski będzie „jedynką” Prawa i Sprawiedliwości w wyborach do Parlamentu Europejskiego w okręgu obejmującym województwa podlaskie i warmińsko-mazurskie. Decyzję tę ogłosił w piątek prezes partii Jarosław Kaczyński.

Jacek Kurski, to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i wyrazistych polityków PiS. Poseł na Sejm tej (VI) i poprzedniej kadencji. Urodził się i mieszka w Gdańsku. Ukończył Uniwersytet Gdański, Wydział Ekonomiki Transportu - mgr ekonomii.

Jacek Kurski o mandat europosła zawalczy z otwierającym listę PO posłem Krzysztofem Liskiem (szefem komisji spraw zagranicznych), Stanisławem Żelichowskim, szef klubu Ludowców, który jest „lokomotywą” listy PSL, oraz Tadeuszem Iwińskim który ma być „jedynką” SLD.

 

210819083017.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę