Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Ukradli kaloryfery....

Główne zdjęcie
fot. KWP w Białymstoku

Mieszkaniec Nowogrodu powiadomił miejscowych policjantów o kradzieży. Mężczyzna twierdził, że ktoś zdemontował i ukradł z jego domu 5 żeliwnych grzejników, które warte były 2 tysiące złotych. Z ustaleniem sprawców zuchwałej kradzieży policjanci nie mieli problemów. Odnaleźli także same kaloryfery... Były na skupie złomu.

Złodziejami okazali się dwaj - 56 i 57-letni - mężczyźni. Obaj, ze swego zainteresowania żeliwnymi przedmiotami, są dobrze są znani policjantom.
Jak podaje Sławomir Dąbrowski oficer prasowy KMP w Łomży skradzione grzejniki odnaleziono w jednym z punktów skupu złomu. Wróciły już do prawowitego właściciela. Złodziejom grozi natomiast do 5 lat pozbawienia wolności.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę