Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 29 marca 2023 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5910

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Klasa I TT na Podlaskich Targach Turystycznych

Dnia 20 marca 2009 roku klasa ITT brała udział w Podlaskich Targach Turystycznych. Klasa została podzielona na 5-6 osobowe grupy, które zmieniały się na stanowisku co godzinę. Do zadań każdej z grup należała promocja turystyki na Ziemi Łomżyńskiej. Dla młodzieży była to znakomita okazja by wykorzystać zdobytą w szkole wiedzę z zakresu komunikacji i obsługi klienta oraz podstawowych zasad marketingu.

 

W czasie wolnym każdy mógł również zebrać materiały informacyjno - reklamowe na temat oferty turystycznej regionu północno – wschodniej Polski. Uczniowie brali również udział w różnych konkursach i prezentacjach sprzętu rekreacyjno – turystycznego. Istniała również możliwość skosztowania specjałów kuchni różnych regionów tej części Polski.

Reasumując, impreza była bardzo udana i okazała się przyjemną i pożyteczną lekcją dla młodzieży.

 

 

Przygotował: mgr Piotr Rogalski

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Aneta Wiktorzak
pt, 27 marca 2009 13:09
Data ostatniej edycji: cz, 02 kwietnia 2015 07:10:26

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę