Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Czterech na jednego to banda...

Czterech gimnazjalistów w wieku 13 - 14 lat napadło na 15-latka. Wczoraj po południu, na terenie osiedla Bohaterów Monte Cassino, najpierw rzucili się na niego z pięściami, a gdy upadł zaczęli go kopać. Chłopak doznał ogólnych obrażeń ciała i głowy.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 17.00. Jak informuje podkom. Sławomir Dąbrowski, oficer prasowy KMP w Łomży, napastnicy ofierze niczego nie zabrali. O pobiciu policję poinformowała matka 15-latka. Jeszcze wczoraj policjanci zatrzymali napastników. Po wykonaniu czynności i wezwaniu rodziców nieletni sprawcy pobicia zostali im przekazani. Na tym jednak nie koniec. Sprawa znajdzie swój finał przed sądem rodzinnym i nieletnich.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę