Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Kradzieże – dochodowy biznes nastolatków

Nawet 20 tysięcy złotych „zarobili” na jednym skoku trzej nastolatkowie z Łomży. Dwóch 15-latków i 16-latek okradali domy, samochody, ale najwięcej przyniósł im skok na „jednorękiego bandytę”. Z maszyny do gier stojącej w jednym z barów przy ul. Sikorskiego młodzi złodzieje „wyjęli” ponad 20 tys zł – informuje podkom. Sławomir Dąbrowski, oficer prasowy KMP w Łomży. Teraz za swoje czyny nieletni sprawcy odpowiedzą przed sądem rodzinnym i nieletnich.

Nieletnich złodziei łomżyńscy kryminalni ujęli wczoraj. Policja, ze względu na ich młody wiek odmawia nawet podania imion i pierwszej litery nazwiska złodziejaszków. Z dotychczasowych ustaleń śledczych wynika, że grupa działała od początku roku. Na swoim koncie mają m.in. włamania i kradzieże w dwóch domach – przy ul. Żabiej i Wesołej. W tym drugim wypadku zabrali pieniądze i inne wartościowe rzeczy na ogólną wartość około 6,5 tys zł. Nastolatkowie włamywali się także do samochodów. Z opla astry ukradli odtwarzacz CD, a mercedesa CB radio. Najwięcej "zarobili" jednak na skoku na bar przy ul Sikorskiego. Ze znajdującej się tu maszyny do gier – zwanej potocznie „jednorękim bandytą” - zabrali ponad 20 tysięcy złotych. Jak wyjaśnia podkomisarz Dąbrowski maszyna ta przyjmowała nie tylko bilon, ale także banknoty slatego w jej kasetce mogła być tak duża kwota.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę