Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Małżeńska awantura

Ojciec miał prawie 2 promile alkoholu. Matce, pobrano krew do badań. Wspólnie opiekowali się czworgiem dzieci, z których najmłodsze ma niespełna rok. Oboje trafili do policyjnej izby zatrzymań w Łomży. Za narażenie maluchów na niebezpieczeństwo grozi im nawet 5 lat więzienia.

Policję o zdarzeniu powiadomił telefonicznie mieszkaniec jednej z podłomżyńskich wsi. Zaniepokojony zadzwonił do dyżurnego, bo z jednego z domów dobiegają odgłosy awantury. Na miejsce natychmiast wysłani zostali policjanci. Kiedy funkcjonariusze dotarli pod wskazany adres okazało się, że trwa kłótnia pomiędzy małżonkami. Wyzywali się, a nawet zaczęli się bić. Temu wszystkiemu przyglądały się bezradne i przerażone dzieci. Miały od roku do 12 lat. Po badaniu okazało się, że 54-letni ojciec miał prawie 2 promile alkoholu. 39-letnia matka odmówiła poddania się takiemu sprawdzeniu. Mundurowi do dalszych badań zabezpieczyli od niej krew. Małżonkowie trafili do policyjnej izby zatrzymań. Roczna dziewczynka karetką została przewieziona do szpitala. Pozostałymi dziećmi zaopiekowała się ich ciotka. Sprawą nietrzeźwych rodziców i przyszłym losem dzieci zajmie się sąd rodzinny.

źródło – oficer prasowy KMP w Łomży


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę