Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Gazeta Wyborcza: Prokurator został z immunitetem

Sąd dyscyplinarny dla prokuratorów nie zgodził się na uchylenie immunitetu jednego z prokuratorów Prokuratury Okręgowej w Łomży. To ostateczna decyzja – pisze Gazeta Wyborcza Białystok. - Wniosek o zabranie immunitetu złożyli prokuratorzy z zamiejscowego wydziału Prokuratury Krajowej w Gdańsku. Prowadzą oni śledztwo dotyczące działalności łomżyńskiego gangu nadzorowanego przez Sławomira W. ps. Generał. Prawdopodobnie w związku z tą sprawą miał być przesłuchany także były prokurator rejonowy w Łomży.

Jak informuje Gazeta Wyborcza gdańscy śledczy nie zdradzają żadnych szczegółów swojego dochodzenia. Wiadomo jednak, że aby przesłuchać prokuratora trzeba mieć wcześniej zgodę na pozbawienie go immunitetu. A tej - dwukrotnie - specjalny sąd dla prokuratorów nie udzielił.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę