Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Konkurs proekologiczny WITAJ WIOSNO 2009

Dnia 20 marca 2009 nasze przedszkole wzięło udział w Konkursie Proekologicznym WITAJ WIOSNO 2009 o Puchar Prezydenta Miasta Łomża zorganizowanym przez ZHP Hufiec Łomża 59 Drużynę Harcerską "Ptaki Ptakom" i Urząd Miasta Łomża. Uroczystość odbyła się na Placu przed Ratuszem w obecności Prezydenta Łomży Jerzego Brzezińskiego, Harcerzy, dzieci z łomzyńskich przedszkoli oraz Łomżyniaków i przedstawicieli mediów. Nasze przedszkole zdobyło: I miejsce w kategorii MARZANNA 2009 i Puchar Rektora Wyższej Szkoły Agrobiznesu w Łomży, II miejsce w kategorii NAJŁADNIEJSZA PANI WIOSNA 2009 i nagrodę Prezydenta Miasta Łomży. II miejsce w kategorii SUPER BUDKA LĘGOWA.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
wt, 24 marca 2009 22:37
Data ostatniej edycji: wt, 24 marca 2009 23:07:11

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę