Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Niosą ratunek i ...prąd

Główne zdjęcie
OSP w Stawiskach

Około osiem tysięcy gospodarstw w regionie łomżyńskim we wtorek nie miało prądu. Elektryczności zostali pozbawieni m.in. mieszkańcy Stawisk, Małego Płocka, miejscowości Chojny, Słucz, kolonii Zbójna. W Stawiskach strażacy ochotnicy musieli „użyczyć” swojego agregatu prądotwórczego 68-letniej kobiecie, której przez całą dobę tlen dostarcza specjalny koncentrator zasilany energią elektryczną. Po awarii sieci elektrycznej urządzenie przestało działać... Jak podkreśla Agnieszka Rutkowska, prezes OSP Stawiski, natychmiastowe działanie strażaków uratowało życie kobiety.

Awarie prądu spowodował ciężki, mokry śnieg, który nocą i rano kilkucentymetrową warstwą przykrył region. Pod ciężarem śniegu łamały się gałęzie drzew, które spadając zrywały linie energetyczne. Energetycy zapewniają, że po zlokalizowaniu miejsca awarii na bieżąco mają być one usuwane.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę