Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Rolnik zmarł... pod ciągnikiem?

Tragiczny wypadek wydarzył się w poniedziałek po południu w okolicach wsi Uśnik Kolonia (gm. Śniadowo) – kilkanaście kilometrów na południowy zachód od Łomży. Przed godziną 15.00 służby ratownicze zostały poinformowane, że przy drodze Unik Kolonia - Tarnowo w rowie stoi ciągnik rolniczy, a pod nim leży martwy mężczyzna.

Przybyłe na miejsce służby ratownicze potwierdziły te fakty. Zagadką pozostaje natomiast przyczyna śmierci - jak ustalono 60-letniego mężczyzny. Istnieje podejrzenie, że mógł on umrzeć na zawał serca jeszcze zanim ciągnik zjechał z drogi. Jak informują strażacy sugerować to może brak śladów hamowania. Według tej hipotezy dopiero po zjechaniu do rowu ciało mężczyzny wypadło z kabiny ciągnika i zostało przygniecione przez pochylający się w rowie pojazd.
Na miejsce wypadku przybyła także policja i prokurator. To oni wyjaśnią ostatecznie okoliczności śmierci mężczyzny.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę