Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Dusił, bo chciał pieniędzy

52-letni mieszkaniec Łomży napadł na kobietę. Dusił ją i żądał wydania pieniędzy. Swojej ofierze zabrał 20 złotych. Zatrzymali go policjanci. Usłyszał już zarzut rozboju i odpowie za to przed sądem.

Do zdarzenia doszło w piątek po południu. O napadzie policjantów poinformowała ofiara. Jak relacjonowała napadł na nią mężczyzna w wieku około 50 lat. Dusił i żądał wydania pieniędzy, po czym z kieszeni kurtki zabrał 20 zł i uciekł. Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania sprawcy i już po kilkunastu minutach zatrzymali napastnika. Mężczyzna - 52-letni mieszkaniec Łomży - trafił do policyjnego aresztu. W niedzielę usłyszał zarzut rozboju. Teraz grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę