Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Szukali kierowców „na haju”, złapali tych bez pasów...

Policjanci z Kolna w niedzielę prowadzili działania pod kryptonimem „Narkotyki”. Sprawdzali, przede wszystkim czy kierowcy nie prowadzą pojazdów pod wpływem niedozwolonych środków odurzających. Takich nie złapano, ale wpadło za to 17 kierowców, którzy jechali bez zapiętych pasów bezpieczeństwa i dwóch pijanych kierowców.

W trakcie akcji policjanci z kolneńskiej drogówki skontrolowali prawie 140 kierujących. Jak informuje aspirant Joanna Makarewicz, oficer prasowy kolneńskiej policji, ujawniono 21 wykroczeń drogowych. 17 osób nie miało zapiętych pasów bezpieczeństwa. W jednym przypadku dziecko było przewożone bez wymaganego fotelika. Funkcjonariusze zatrzymali także dwóch pijanych kierowców. Rekordzistą okazał się 49-latek zatrzymany w Stawiskach. Mężczyzna jadąc polonezem miał ponad 1 promil alkoholu.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę