Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Samochód z jednorękim bandytą w Narwi

Kilka godzin trwała akcja wyciągania samochodu z Narwi. Wczoraj po południu mieszkańcy wsi Rybaki pod Miastkowem zgłosili policji, że w rzece znajduje się jakiś samochód. Jego dach znajdował się tuż pod lustrem wody. Jeszcze wczoraj na miejscu pojawiła się policja i straż pożarna, ale nie można było przystąpić do wyciągania samochodu. Dopiero dziś w południe polonez track został wydobyty na brzeg Narwi. Okazało się, że na pace samochodu leżał jednoręki bandyta.

Jak wynika z dotychczasowych ustaleń policji zarówno samochód jak i jednorękiego bandytę  skradziono w Ostrołęce. Złodzieje opróżnili zawartość kasetki znajdującej się w automacie do gier, po czym – aby zatrzeć ślady – zarówno samochód jak i jednorękiego bandytę utopiono.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę