Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Pożar domu w Wiźnie

Ponad trzy godziny trwała akcja gaszenia pożary domu w Wiźnie. Około godziny 1.00 zauważono płomienia ognia wydobywające się z drewnianego budynku mieszkalnego stającego przy ulic Jana Pawła II. Na szczęście budynek nie był zamieszkały.

Mimo udziału w akcji gaśniczej trzech jednostek straży pożarnej – jednej zawodowej z Łomży i dwóch ochotniczych z Wizny - dom niemal doszczętnie spłonął. Przyczyn pożaru na razie nie ustalono. Zajmie się tym policja.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę