czwartek, 17 października 2019 napisz DONOS@

Sprawca napadu na sklep w Wysokiem zatrzymany

Policjanci z wysokomazowieckiej komendy zatrzymali sprawcę poniedziałkowego napadu na jeden z tamtejszych sklepów nocnych. Mężczyzna grożąc ekspedientce nożem zażądał wydania pieniędzy. Ukradł 2 tysiące złotych, karton papierosów i uciekł. Jak tłumaczył napadł na sklep aby spłacić długi...

fot. KWP Białystok
fot. KWP Białystok

Napastnika ścigała specjalna grupa powołana przez komendanta wysokomazowieckiej policji. Jak podaje młodszy aspirant Alicja Buczkowska oficer prasowy w Wysokiem Mazowieckiem duża ilość informacji napływających po nagłośnieniu medialnym zdarzenia sprawiła, że policjanci mieli pełne ręce roboty. Sprawdzali każdy sygnał. W końcu trafili... Wczoraj sprawca został zatrzymany. Okazał się nim 23-letni mieszkaniec gminy Klukowo. Przyznał się do napadu. Jak twierdził do tego czynu zmusiły go problemy finansowe. Na pomysł wpadł gdy… pił piwo. Dwie godziny stał pod sklepem i obserwował, czekał na odpowiedni moment. Po „skoku” przenocował w jednym z wysokomazowieckich hoteli. Następnego dnia rano pojechał do Warszawy, aby zwrócić długi. Mężczyzna, który został zatrzymany przez mundurowych gdy wracał do domu w plecaku miał jeszcze papierosy pochodzące z kradzieży. Teraz grozi długa „odsiadka”. To przestępstwo zagrożone jest karą do 15 lat pozbawienia wolności.


 
190904015236.gif
180410021817.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę