Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 17 czerwca 2021 napisz DONOS@

Sprawca napadu na sklep w Wysokiem zatrzymany

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Policjanci z wysokomazowieckiej komendy zatrzymali sprawcę poniedziałkowego napadu na jeden z tamtejszych sklepów nocnych. Mężczyzna grożąc ekspedientce nożem zażądał wydania pieniędzy. Ukradł 2 tysiące złotych, karton papierosów i uciekł. Jak tłumaczył napadł na sklep aby spłacić długi...

Napastnika ścigała specjalna grupa powołana przez komendanta wysokomazowieckiej policji. Jak podaje młodszy aspirant Alicja Buczkowska oficer prasowy w Wysokiem Mazowieckiem duża ilość informacji napływających po nagłośnieniu medialnym zdarzenia sprawiła, że policjanci mieli pełne ręce roboty. Sprawdzali każdy sygnał. W końcu trafili... Wczoraj sprawca został zatrzymany. Okazał się nim 23-letni mieszkaniec gminy Klukowo. Przyznał się do napadu. Jak twierdził do tego czynu zmusiły go problemy finansowe. Na pomysł wpadł gdy… pił piwo. Dwie godziny stał pod sklepem i obserwował, czekał na odpowiedni moment. Po „skoku” przenocował w jednym z wysokomazowieckich hoteli. Następnego dnia rano pojechał do Warszawy, aby zwrócić długi. Mężczyzna, który został zatrzymany przez mundurowych gdy wracał do domu w plecaku miał jeszcze papierosy pochodzące z kradzieży. Teraz grozi długa „odsiadka”. To przestępstwo zagrożone jest karą do 15 lat pozbawienia wolności.

210521023159.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę