Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

Okradli wędkarza

Wędki i inny sprzęt wędkarski wart ponad 2 000 zł stracił, i szczęśliwie odzyskał, jeden z zambrowskich miłośników moczenia kija. Swoje „skarby” przechowywał w piwnicy bloku w którym mieszkał. Kilka dni temu ktoś się tam włamał... Okazało się, że tym kimś byli dwaj kilkunastoletni chłopcy z jednej z podzambrowksich wsi.

Jak informuje starszy sierżant Monika Dąbrowska, oficer prasowy KPP w Zambrowie, wczoraj policjanci odzyskali cały skradziony sprzęt wędkarski. Wędki, spinningi, kołowrotki i pozostały sprzęt  do wędkowania, który był skradziony w Zambrowie, znaleziono w dwóch domach na terenie powiatu. Złodziejami okazali się 15-letni i 16-letni chłopcy. Teraz z kradzieży będą tłumaczyć się przed sądem dla nieletnich.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę