Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Zima wiośnie się nie daje... Spadnie nawet 15 cm śniegu

Główne zdjęcie
fot. z 12.03.2009, muszla koncertowa w Łomży

Synoptycy z Biura Prognoz Meteorologicznych Białystok ostrzegają przed intensywnymi opadami śniegu, które nadciągają nad region. Przez najbliższą dobę – do czwartkowego południa - może miejscami spaść nawet kilkanaście centymetrów śniegu. Opadom będzie towarzyszył silny wiatr.

Jak prognozuje Wiesław Winnicki dyżurny synoptyk Biura Prognoz Meteorologicznych Białystok dziś od południa do jutrzejszego południa na obszarze województwa podlaskiego będą utrzymywały się miejscami intensywne opady śniegu. Prognozowany przyrost pokrywy śnieżnej 6 - 12 cm, a lokalnie nawet powyżej 15 cm w ciągu 24 godzin. Opadom śniegu będzie towarzyszył silny, porywisty północno-zachodni i północny wiatr o prędkości średniej 25 - 35 km/h i porywach do 50 - 65 km/h powodujący lokalne zawieje śnieżne.

Skutki takiej pogody to przede wszystkim utrudnienia komunikacyjne.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę