Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 27 marca 2023 napisz DONOS@

Śmierć na drodze

Jedna osoba zginęła, dwie trafiły do szpitala. To tragiczny bilans wypadku jaki tuż przed godziną 11.00 wydarzył się na drodze Piątnica - Jedwabne. W lesie za Jeziorkiem czołowo zderzyły się volkswagen passat i toyota corolla. Na miejscu zginął kierowca toyoty, który najprawdopodobniej nie był przypięty pasami bezpieczeństwa, i w trackie zderzenia wypadł z samochodu.

Dwie osoby jadące passatem trafiły do łomżyńskiego szpitala. Kierowca toyoty który zginął w wypadku - to jak podają strażacy - mężczyzna w wieku ok. 50 lat.
Na miejscu trwa jeszcze akcja służb ratowniczych. Droga Piątnica - Jedwabne jest zablokowana.

Ciężarówka wjechała pod pociąg
Dziś rano tuż przed godziną 9 w Dąbrowie Łazach koło Wysokiego Mazowieckiego doszło do wypadku na niestrzeżonym przejeździe kolejowym. Z dotychczasowych policyjnych ustaleń wynika, że 37-letni kierowca ciężarówki przewożącej wysłodki z browaru  wjechał na tory. Gdy już połowa jego auta zjechała z przejazdu w naczepę samochodu uderzył rozpędzony pociąg pospieszny relacji Ełk- Warszawa. Potężna siła cisnęła naczepę wprost na kabinę ciężarówki ze żwirem oczekującej na przejazd po drugiej stronie torów. Jej 23-letni kierowa nieprzytomny, z licznymi obrażeniami trafił do szpitala. Drugi z kierowców także został hospitalizowany. Policjanci z Wysokiego Mazowieckiego szczegółowo wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Trwają prace nad przywróceniem normalnego ruchu na tej trasie.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę