Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 29 maja 2022 napisz DONOS@

Napadł z nożem na sklep w Wysokiem Mazowieckiem

Główne zdjęcie
Jeżeli rozpoznajesz osobę z fotografii powiadom Komendę Powiatową Policji w Wysokiem Mazowieckiem tel. (086) 257 72 12 lub z najbliższą jednostkę Policji tel. 997.

W nocy z niedzieli na poniedziałek nieznany, młody mężczyzna napadł na jeden ze sklepów w Wysokiem Mazowieckiem. Jak podaje policja grożąc ekspedientce nożem i bijąc ja pięściami po twarzy zabrał z kasy dwa tysiące złotych oraz karton papierosów. Policja prosi o pomoc wszystkich, którzy mogliby pomóc w ujęciu sprawcy napadu.

Do zdarzenia doszło około godziny 21:30. Mężczyzna w zaciągniętym na głowę kapturze wszedł do jednego z wysokomazowieckich sklepów nocnych. Jak relacjonuje młodszy aspirant Alicja Buczkowska, oficer prasowy KPP w Wysokiem Mazowieckiem, wykorzystując nieobecność klientów mężczyzna przeskoczył przez ladę i grożąc ekspedientce nożem zażądał wydania pieniędzy. Przyniesionym ze sobą sznurem próbował związać jej ręce. Broniącą się kobietę bił pięściami po głowie. Z przeszukanych szuflad i kasetki ukradł 2 tys. zł., karton papierosów i zbiegł z miejsca zdarzenia.
Policja prosi o pomoc wszystkich, którzy rozpoznają osobę z fotografii lub mogą przyczynić się do ustalenia sprawcy rozboju o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wysokiem Mazowieckiem tel. (086) 257 72 12 lub z najbliższą jednostką Policji tel. 997.

Za rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 do 12 lat.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę