poniedziałek, 21 października 2019 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Igor Parfieniuk nowym komendantem wojewódzkim policji w Białymstoku

Od jutra (wtorku 17 marca) podlaska policja będzie miała nowego komendanta. Następcą Romana Popowa zostanie Igor Parfieniuk, dotychczasowy szef Mazowieckiej Komendy Wojewódzkiej Policji. Roman Popow pełnił swą funkcję od kwietnia 2007 roku.

insp. Igor Parfieniuk  (fot. MKWP Radom)
insp. Igor Parfieniuk (fot. MKWP Radom)

Igor Parfieniuk - to białostoczanin. Tu rozpoczął swoją pierwszą pracę - najpierw w resorcie spraw i administracji, potem Wydziale do walki z Przestępczością Gospodarczą. Od 2000 roku pracował także w Centralnym Biurze śledczym. Był też naczelnikiem Wydziału do walki z Przestępczoscią Zorganizowaną w białostockiej komendzie.

191007024330.png

 
180410021817.gif
190904015236.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę