Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Drogowcy ruszą na wiosnę...

Białostocki oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad poinformował o podpisaniu umów na przebudowę skrzyżowań dróg krajowych w Grajewie i Zawadach. Prace mają ruszyć wiosną. Łącznie zmodernizowanych zostanie tylko 1300 metrów dróg, ale wartość tych inwestycji to 4,7 mln zł.

W przypadku Grajewa przebudowany ma być około 600 metrowy fragment ul. Wojska Polskiego  stanowiący część drogi krajowej nr 65 Ełk - Grajewo. Wymieniona będzie nawierzchnia ulicy, ale także powstaną chodniki, zjazdy do posesji i zostaną uporządkowane lokalizacje miejsc postojowych. Koszt tej inwestycji to 2,3 mln. zł, a zakończenie prac – zaplanowano na sierpień 2009.
Nieco dłużej, bo do końca października tego roku, ma trwać przebudowa fragmentu krajowej „64” w Zawadach. Tu plan modernizacji obejmie skrzyżowanie tej drogi z drogami powiatowymi, na długości około 700 metrów. Powstaną m.in. pasy do skrętu w lewo oraz oświetlenie. Koszt inwestycji to 2,4 mln. zł.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę