Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 09 lutego 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Próbowali ukraść byka i wywieźć go samochodem osobowym

200-kilogramowy byczek nie dał się ukraść z obory w Szumowie. Jak świadczą ślady zniszczeń auta, które pozostały w pobliskim lesie, zwierzę wybroniło się przed zapakowaniem do samochodu osobowego złodziei, przy okazji poważnie uszkadzając ich pojazd.

Na miejscu funkcjonariusze natrafili m.in. na szkło, fragmenty karoserii i wyposażenia samochodu. Byczka złodzieje próbowali uprowadzić z obory jednej z posesji w Szumowie, z której skradli także olej napędowy.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę