Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Pijani za kółkiem

Nietrzeźwi kierowcy wciąż jeżdżą po drogach regionu. Tylko w piątek po południu i sobotę na terenie województwa podlaskiego zatrzymano ich 16. Wśród rekordzistów był także łomżanin. Jadąc renaultem miał ponad 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Okazało się, że nie tylko tego dnia nie powinien prowadzić...

Pijany 42-letni mieszkaniec Łomży jadąc renault został zatrzymany przez policję przy ulicy Woziwodzkiej. Po skontrolowaniu przez funkcjonariuszy okazało się, że nie tylko jest pijanym, ale także że nie ma uprawnień do prowadzenia auta. Wcześniej odebrał mu je sąd. Teraz łomżanin za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i bez uprawnień odpowie przed sądem.

Jak podają policjanci w piątkowe popołudnie i w sobotę za kierownica „po kielichu” udało im się zatrzymać aż 16 osób. W gronie nietrzeźwych znalazła się też 35-letnia kobieta. Mając ponad 0,5 promila jechała fiestą ulicami Filipowa.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę