Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

15-latek wpadł pod ciągnik

Do wypadku doszło w sobotę po południu na trasie Bagienice – Wąsosz. 15-letni chłopak jechał rowerem i wyprzedzał ciągnik z przyczepą. Udało mu się, ale po tym manewrze zaczął niespodziewanie hamować. Przewrócił się i wtedy traktor najechał na niego. Chłopak z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Kierowca ciągnika, 47-letni mężczyzna nie miał szans na wyhamowanie pojazdu. Jechał ciągnikiem ursus z przyczepą, w której było około tony obornika. Okoliczności  wypadku wyjaśniają grajewscy policjanci.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę